گنوه سازه با بیش از بیست سال سابقه

مجموعه گنو سازه بندر از سال 1380 فعالیت خود را در عرصه ساختمان و برج سازی در تهران آغاز نموده است. در تمام این سال ها تلاش مستمر، تعهدپذيري و خلاقيت، اصلی ترین رئوس کاری این مجموعه بوده است. این مجموعه مجموعه ی اسپان سازه با توجه به کیفیت قابل قبول در ساخت ساختمان ها و تامین فضای سبز و عمومی، محیطی دلپذیر را فراهم می کند و با پشتوانه تجربه در این امر، خود را به عنوان یکی از شرکت های ساختمانی مطرح کشور معرفی می کند.

چشم انداز

 

گنوه سازه،

با رتبه ارشد در ساختمان سازی با نزدیک به 20 سال سابقه با بکارگیری و جذب کارشناسان و مشاوران و پیمانکاران متخصص با استفاده از فناوری های پیشرفته و فناوری های نوین در رابطه با طراحی و ساخت ساختمان های مسکونی و تجاری به روز دنیا اقدام کرده است.

کارگران ساختمانی

+

پروژه ها

+

همکاران ما در گنوه سازه  

چشم انداز ما

ما با رعایت اصول استاندارد و رعایت مقررات ملی ساختمان و ضوابط اجرایی، ساخت و سازهای مقاوم، پایدار، سازگار با نیازهای شهری و سلیقه شهروندان را مطابق با هویت ایرانی، چشم انداز آینده خود ساخته ایم و با بهره گیری از آن آماده ایم آخرین فن آوری های ساخت و سازارائه دهیم. 

با در نظر گرفتن 3 فاکتور زیر راه را برای کاری بزرگ هموار کرده ایم .

شرکت ساختمانی گنو سازه با رتبه ارشد در ساختمان سازی با نزدیک به 20 سال سابقه  با بکارگیری و جذب کارشناسان و مشاوران و پیمانکاران متخصص با استفاده از فناوری های پیشرفته و فناوری های نوین در رابطه با طراحی و ساخت ساختمان های مسکونی و تجاری به روز دنیا اقدام کرده است.